Zájmové kroužky

Plavání

Kdy: čtvrtek, 9:00 - 9:45 hod., příchod do MŠ nejpozději do 8:15 hod.

Kde: Plavecká škola Brno s.r.o., Bazén Kohoutovice, Chalabalova 946/2a, 623 00 Brno

S sebou do batůžku: plavky, ručník, boty k bazénu, koupací čepici, plavecké brýle.

• děti si vštěpují nadšení pro pohyb ve vodě a učíme je bezpečnému pohybu u vody

• děti jsou rozděleny podle zdatnosti na více skupin, každou skupinu vede několik trenérů podle zdatnosti dětí

• ve výuce dětem pomáhají speciální pomůcky a hračky (různé druhy destiček, nudle, pontony, vodalepky, míčky, skluzavka atp.)

• každé dítě dostane po úspěšném absolvování mokré vysvědčení se známkou z plavání

Kdy: pátek, 14:15 - 15:00 hod.

S sebou: složku na sešity, sešit A4, sešit A5, pastelky

Sporťák

Kdy: středa, 15:15 - 16:00 hod.

Kde: MŠ Švermova

S sebou: pohodlné oblečení, pohodlnou, bezpečnou obuv

Sportovní kroužek, se zaměřuje na všestranný rozvoj motoriky a koordinaci pohybů zábavnou formou. Za pomocí sportovního kroužku si děti budou utvářet pozitivní vztah k pohybu. Děti si v kroužku vyzkouší míčové hry, jógu, pohybové hry nebo netradiční hry.

Tanečky

Kdy: úterý, 15:15 - 16:00 hod.

Kde: MŠ Švermova

S sebou: pohodlné oblečení, sukýnku, pohodlnou, bezpečnou obuv.

Díky tanečnímu kroužku si děti protáhnou a posílí celé tělo, bude u nich podporováno správné držení těla, osvojí si základní taneční kroky, bude rozvíjen cit pro rytmus, zúčastní se nácviku tanečních sestav a bude podpořen týmový duch.